ISSN 2305-3127 (Print)   
ISSN 2664-3790 (Online)

 

Ліцензійні умови видавця

 

  

Надсилаючи статтю в журнал «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія», автор дає свою згоду на розміщення опублікованих статей у реферативних наукометричних базах, до яких входитиме журнал, а також на сайті журналу.

Читачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, поширення, друку і посилань на повні тексти статей журналу «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія».

Рисунки, таблиці та цитати з журналу можуть бути опубліковані з некомерційною метою в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути наведені відповідним чином (напр.: автор, назва статті, «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія», рік випуску, номер випуску, номер сторінки, номер рисунка).

Передрук статей або будь-якого матеріалу з журналу «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія» можливий лише з письмової згоди редакції та з посиланням на журнал.

Подання статей та подальша їх публікація в журналі «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія» – безкоштовні. За авторами без обмежень зберігається авторське право. Автори можуть розміщувати PDF-файли власних статей (завантажених із сайту журналу) на своїх особистих веб-сайтах або сайтах установ, де вони працюють.

Редакція журналу володіє авторським правом на матеріали, що публікуються в часописі, на підставі делегованих автором повноважень:

  • відтворювати матеріал на шпальтах журналу;
  • переробляти, скорочувати або іншим чином змінювати текст у процесі редакційної підготовки за погодженням з автором;
  • перекладати текст, розміщувати статті повністю або частково у вітчизняних і закордонних наукометричних базах та на сайті журналу, в мережі Інтернет;  
  • надавати дозвіл на використання статті і її окремих матеріалів третім особам; друкувати репринти статей за погодженням з автором.

 

Crossref Member Badge